SPECTRUM WOJ+13026 - LED žárovka E14 C37 230V 6W 3000K 520lm 160°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+13026 |
Dostupnost:
Skladem 16 ks
ihned k odeslání Dalších 18094 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 18094 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Patice: | E14 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 6 W |
| Světelný tok: | 520 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 160 ° |
| Spolupráce se stmívačem: | ne |
| Průměr: | 37 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Energetická třída (nová): | F |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Rozměry: | 37x100 mm |
| Výkon: | 6 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14220 - LED žárovka E14 C38 230V 8W 3000K 710lm 160°
Skladem 7 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+13758 - LED žárovka E14 C37 230V 6W 4000K 540lm 160°
Skladem 7 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+13027 - LED žárovka E14 C37 230V 6W 6000K 560lm 160°
Skladem 5 ksihned k odeslání
21 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+52321_1.5W - LED žárovka MINI E14 230V 1,5W, 3000K, 120°, 140lm
Skladem 5 ksihned k odeslání
40 Kč
SPECTRUM WOJ+52358_1.5W - LED žárovka MINI E14 230V 1,5W, 4000K, 120°, 150lm
Skladem poslední kusihned k odeslání
40 Kč
SPECTRUM WOJ+52322_1.5W - LED žárovka MINI E14 230V 1,5W, 6000K, 120°, 150lm
skladem u dodavatele 4434 ksdodání 3-7 prac. dní
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14575 - LED žárovka C35 E14 230V 1W COG 110lm 2700K 300°
Skladem 4 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+14389 - LED žárovka E14 P45 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
skladem 10 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14069 - LED žárovka E14 C37 230V 4W COG 2700K 400lm 300°, mléčná
skladem u dodavatele 2352 ksdodání 3-7 prac. dní
25 Kč
SPECTRUM WOJ+14387 - LED žárovka E14 C35 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14504 - LED žárovka E14 G45 230V 4W 4000K 340lm 160°
Skladem 7 ksihned k odeslání
19 Kč
Spectrum WOJ+14390_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 19 ksihned k odeslání
34 Kč
SPECTRUM WOJ+14576 - LED žárovka C35 E14 230V 1W COG 120lm 4000K 300°
Skladem 9 ksihned k odeslání
32 Kč






























































