Spectrum WOJ+14395_5.5W - LED žárovka COG E14 5,5W, 2700K, 650lm, 300°, mléčná
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14395_5.5W |
Dostupnost:
Skladem 6 ks
ihned k odeslání Dalších 1423 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 1423 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | sklo |
| Barva: | mléčná |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E14 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 5, 5 W |
| Světelný tok: | 650 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 45 mm |
| Hloubka: | 78 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14389 - LED žárovka E14 P45 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
skladem 10 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14073 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 2700K 400lm 300°, mléčná
Skladem 14 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+14336 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 4000K 410lm 300°, mléčná
Skladem 7 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+14071 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 2700K 500lm 300°
Skladem 16 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+14334 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 4000K 510lm 300°
Skladem 15 ksihned k odeslání
26 Kč
Spectrum WOJ+14394_5.5W - LED žárovka COG E14 5,5W, 2700K, 610lm, 300°, mléčná
Skladem 5 ksihned k odeslání
31 Kč
Spectrum WOJ+14390_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 17 ksihned k odeslání
34 Kč
Spectrum WOJ+14389_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 2700K, 660lm, 300°
Skladem 21 ksihned k odeslání
34 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14392 - LED žárovka E14 C35 230V 6W COG 2700K 750lm 300°
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
51 Kč
SPECTRUM WOJ+52322_1.5W - LED žárovka MINI E14 230V 1,5W, 6000K, 120°, 150lm
skladem u dodavatele 852 ksdodání 3-7 prac. dní
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14071 - LED žárovka E14 G45 230V 4W COG 2700K 500lm 300°
Skladem 16 ksihned k odeslání
26 Kč
SPECTRUM WOJ+13022 - LED žárovka E14 G45 230V 6W 3000K 520lm 160°
Skladem 6 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+14389 - LED žárovka E14 P45 230V 6W COG 2700K 850lm 300°
skladem 10 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14504 - LED žárovka E14 G45 230V 4W 4000K 340lm 160°
Skladem 9 ksihned k odeslání
19 Kč
SPECTRUM WOJ+14576 - LED žárovka C35 E14 230V 1W COG 120lm 4000K 300°
Skladem 9 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+13030_4W - LED žárovka E14 G45 230V 4W 3000K 320lm 160°
Skladem 5 ksihned k odeslání
19 Kč
Spectrum WOJ+14392_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 2700K, 610lm, 300°
skladem u dodavatele 12994 ksdodání 3-7 prac. dní
31 Kč
Spectrum WOJ+14389_5.5W - LED žárovka E14 5,5W, 2700K, 660lm, 300°
Skladem 21 ksihned k odeslání
34 Kč





























































