SPECTRUM WOJ+13891 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 6000K 1370lm 220° 60x123mm SPECTRUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+13891 |
Dostupnost:
Skladem 12 ks
ihned k odeslání Dalších 12323 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 12323 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 13 W |
| Světelný tok: | 1370 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 220 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 60 mm |
| Hloubka: | 123 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+13272 - LED žárovka E27 A60 230V 5W 6000K 440lm 270° 55x101mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
20 Kč
SPECTRUM WOJ+13897 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 4000K 610lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč
SPECTRUM WOJ+13899 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 6000K 620lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
28 Kč
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 34 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+13909_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 6000K 1200lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+13892 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 3000K 1270lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 10 ksihned k odeslání
42 Kč
SPECTRUM WOJ+14102 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 4000K 1320lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 11 ksihned k odeslání
42 Kč
SPECTRUM WOJ+13113 - LED žárovka A65 E27 230V 15W 3000K 1500lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žárovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14612_9W - LED žárovka E27 A60 230V 9W 6000K 840lm 270° 60x108mm SPECTRUM
skladem u dodavatele 27189 ksdodání 3-7 prac. dní
16 Kč
SPECTRUM WOJ+14347_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 4000K 1150lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 19 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+13900 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 3000K 600lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč
SPECTRUM WOJ+14262 - LED žárovka E27 A65 230V 15W 4000K 1550lm 270° 60x122mm SPECTRUM
skladem u dodavatele 6343 ksdodání 3-7 prac. dní
51 Kč
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žárovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
24 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 24 ksihned k odeslání
20 Kč
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žárovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
85 Kč
SPECTRUM WOJ+14610_9W - LED žárovka E27 9W, 3000K, 820lm, 270°
Skladem poslední kusihned k odeslání
19 Kč
Spectrum WOJ+14248_A60 - LED žárovka E27 18W, 3000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 5837 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žárovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 4114 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žárovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladem 8 ksihned k odeslání
56 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+14488_A60 - LED žárovka E27 20W, 3000K, 2045lm, 220°
Skladem 9 ksihned k odeslání
85 Kč
SPECTRUM WOJ+14640 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 4000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 6 ksihned k odeslání
70 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+13900 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 3000K 600lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žárovka E27 4,9W, 6000K, 450lm, 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 9 ksihned k odeslání
118 Kč
SPECTRUM WOJ+14610 - LED žárovka E27 A60 230V 9W 3000K 820lm 270° 60x108mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
18 Kč
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žárovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
51 Kč
SPECTRUM WOJ+13897 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 4000K 610lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žárovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladem 8 ksihned k odeslání
56 Kč




























































