SPECTRUM WOJ+14459_4.9W - LED žárovka vintage A60 E27 230V 4,9W, 2400K, 490lm, COG
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14459_4.9W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1619 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | zlatá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2400 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 4, 9 W |
| Světelný tok: | 490 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 60 mm |
| Výška: | 107 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14461_4.9W - LED žárovka vintage GLOB G125 E27 230V 4.9W 2400K 490lm COG SPECTRUM
Skladem poslední kusihned k odeslání
100 Kč
SPECTRUM WOJ+14460_4.9W - LED žárovka vintage ST58 E27 230V 4.9W 2400K 490lm COG SPECTRUM
skladem u dodavatele 93 ksdodání 3-7 prac. dní
47 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+13113 - LED žárovka A65 E27 230V 15W 3000K 1500lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
51 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 31 ksihned k odeslání
20 Kč
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 32 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+13868 - LED žárovka G125 E27 230V 8W 2700K 1000lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 4 ksihned k odeslání
91 Kč
SPECTRUM WOJ+14612_9W - LED žárovka E27 A60 230V 9W 6000K 840lm 270° 60x108mm SPECTRUM
skladem u dodavatele 23046 ksdodání 3-7 prac. dní
16 Kč
SPECTRUM WOJ+14654 - LED žárovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+13899 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 6000K 620lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
28 Kč
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 9 ksihned k odeslání
117 Kč
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žárovka E27 4,9W, 6000K, 450lm, 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+13763 - LED žárovka G95 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
56 Kč





























































