SPECTRUM WOJ+14249_A70 - LED žárovka E27 A70 230V 18W 4000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14249_A70 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | plast, kov |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 18 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 180 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 70 mm |
| Hloubka: | 137 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+13763 - LED žárovka G95 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
56 Kč
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mléčná
Skladem 41 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14365 - LED žárovka E27 230V 11W 4000K 1550lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 16 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14663 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 3000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 12 ksihned k odeslání
117 Kč
SPECTRUM WOJ+14338 - LED žárovka E27 COG 230V, 6W, 4000K, 760lm, 300°, čirá
skladem 53 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
43 Kč
SPECTRUM WOJ+14363 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1500lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 11 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14459_4.9W - LED žárovka vintage A60 E27 230V 4,9W, 2400K, 490lm, COG
skladem u dodavatele 1619 ksdodání 3-7 prac. dní
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14368 - LED žárovka G125 E27 230V 11W 4000K 1300lm 300° COG mléčná
skladem u dodavatele 145 ksdodání 3-7 prac. dní
102 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 31 ksihned k odeslání
20 Kč






























































