SPECTRUM WOJ+14652 - LED žárovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14652 |
Dostupnost:
Skladem 8 ks
ihned k odeslání Dalších 837 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 837 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 1800 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 4, LED 4 W |
| Světelný tok: | 340 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mléčná
Skladem 16 ksihned k odeslání
63 Kč
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žárovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žárovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
85 Kč
SPECTRUM WOJ+13892 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 3000K 1270lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 10 ksihned k odeslání
42 Kč
SPECTRUM WOJ+14459_4.9W - LED žárovka vintage A60 E27 230V 4,9W, 2400K, 490lm, COG
skladem u dodavatele 1945 ksdodání 3-7 prac. dní
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14335 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 4000K 510lm 300° COG čirá
Skladem 10 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14363 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1500lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 11 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14364 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1450lm 300° COG mléčná
Skladem 6 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14597 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 2700K 950lm 300° COG mléčná
Skladem 23 ksihned k odeslání
63 Kč
Spectrum WOJ+14399_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 650lm, 300°
Skladem 17 ksihned k odeslání
31 Kč




























































