SPECTRUM WOJ+14653 - LED žárovka E27 COG 6W, 1800K, 540lm, 300°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14653 |
Dostupnost:
Skladem 9 ks
ihned k odeslání Dalších 296 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 296 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 1800 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 6, LED 6 W |
| Světelný tok: | 540 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žárovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+13909_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 6000K 1200lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+14663 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 3000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 12 ksihned k odeslání
118 Kč
SPECTRUM WOJ+14367 - LED žárovka G125 E27 230V 11W 2700K 1250lm 300° COG mléčná
skladem u dodavatele 734 ksdodání 3-7 prac. dní
103 Kč
SPECTRUM WOJ+14341 - LED žárovka G125 E27 230V 8W 4000K 1050lm COG 300° čirá SPECTRUM
skladem u dodavatele 703 ksdodání 3-7 prac. dní
91 Kč
SPECTRUM WOJ+13763 - LED žárovka G95 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
56 Kč
SPECTRUM WOJ+14654 - LED žárovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
32 Kč
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žárovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 1898 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
SPECTRUM WOJ+14640 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 4000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 6 ksihned k odeslání
70 Kč
SPECTRUM WOJ+14102 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 4000K 1320lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 11 ksihned k odeslání
42 Kč





























































