SPECTRUM WOJ+14654 - LED žárovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14654 |
Dostupnost:
Skladem poslední 2 ks
ihned k odeslání Dalších 1247 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 1247 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 1800 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 4, LED 4 W |
| Světelný tok: | 340 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 107 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žárovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 4114 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+14490_20W - LED žárovka E27 A70 230V 20W 2300lm 6000K 220° 70x145mm PREMIUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
120 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 24 ksihned k odeslání
20 Kč
Spectrum WOJ+14399_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 650lm, 300°
Skladem 17 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+13763 - LED žárovka G95 E27 230V 4W 2700K 450lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
56 Kč
SPECTRUM WOJ+14489_A60 - LED žárovka E27 A60 230V 20W, 2045lm, 4000K, 220°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
85 Kč
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žárovka E27 4,9W, 6000K, 450lm, 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
21 Kč
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žárovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+13900 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 3000K 600lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč



























































