TK Lighting 18002 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 20W, 4000K, 2450lm, IP44, 620mm, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-18002 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 409 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
ihned k odeslání Dalších 409 ks - skladem u dodavatele
dodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | akryl (plast), kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Světelný tok: | 2450 lm |
| Délka: | 620 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 18003 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 20W, 4000K, 2450lm, IP44, 620mm, chrom
skladem u dodavatele 400 ksdodání 4-14 dní
1 721 Kč
TK Lighting 18000 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 12W, 4000K, 1500lm, IP44, 415mm, černá
skladem u dodavatele 322 ksdodání 4-14 dní
980 Kč
TK Lighting 18001 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 12W, 4000K, 1500lm, IP44, 415mm, chrom
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 374 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 416080WD4 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 800x200, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-6 prac. dní
1 728 Kč
Globo 54307-2W - Bodové svítidlo Claude 2xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 44 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 15555-3D - Stropní dřevěné svítidlo Lila 3xE27, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 520 Kč
Globo 41764-24Q - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 848 Kč
Strühm-Ideus 04786 - Stropní svítidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, bílá/imitace borovice
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
676 Kč
Sollux SL.0492 - Stropní svítidlo ORBIS 1xGU10 přírodní dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
631 Kč
Globo 41745-60 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, přírodní
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
5 216 Kč
Globo 416080WD2 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 450x450, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-6 prac. dní
1 448 Kč
Temar CLEO DR475 OAK IP54 - Stropní dřevěné koupelnové svítidlo CLEO OAK IP54 4xE27, Ø475, dub/plast
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 030 Kč
Temar CLEO DR375 PINE - Stropní dřevěné svítidlo CLEO PINE Ø375, 3xE27, borovice/sklo
Skladem 7 ksihned k odeslání
1 133 Kč





























































