SPECTRUM WOJ+14664 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14664 |
Dostupnost:
Skladem 9 ks
ihned k odeslání Dalších 2499 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 2499 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 6, 8 W |
| Světelný tok: | 1450 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 60 mm |
| Hloubka: | 106 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14663 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 3000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 12 ksihned k odeslání
118 Kč
SPECTRUM WOJ+14665 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 6000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 15 ksihned k odeslání
118 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+13891 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 6000K 1370lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 12 ksihned k odeslání
42 Kč
SPECTRUM WOJ+14341 - LED žárovka G125 E27 230V 8W 4000K 1050lm COG 300° čirá SPECTRUM
skladem u dodavatele 739 ksdodání 3-7 prac. dní
91 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 24 ksihned k odeslání
20 Kč
SPECTRUM WOJ+14249_A70 - LED žárovka E27 A70 230V 18W 4000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
90 Kč
SPECTRUM WOJ+14611 - LED žárovka E27 A60 230V 9W 4000K 900lm 270° 60x108mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
30 Kč
SPECTRUM WOJ+14365 - LED žárovka E27 230V 11W 4000K 1550lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 16 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mléčná
Skladem 16 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14367 - LED žárovka G125 E27 230V 11W 2700K 1250lm 300° COG mléčná
skladem u dodavatele 786 ksdodání 3-7 prac. dní
103 Kč
SPECTRUM WOJ+14262 - LED žárovka E27 A65 230V 15W 4000K 1550lm 270° 60x122mm SPECTRUM
skladem u dodavatele 6343 ksdodání 3-7 prac. dní
51 Kč





























































