SPECTRUM WOJ+14367 - LED žárovka G125 E27 230V 11W 2700K 1250lm 300° COG mléčná
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14367 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 689 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | sklo |
| Barva: | mléčná |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 1250 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 125 mm |
| Hloubka: | 178 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14368 - LED žárovka G125 E27 230V 11W 4000K 1300lm 300° COG mléčná
skladem u dodavatele 145 ksdodání 3-7 prac. dní
102 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14640 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 4000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 6 ksihned k odeslání
70 Kč
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 23 ksihned k odeslání
70 Kč
SPECTRUM WOJ+14597 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 2700K 950lm 300° COG mléčná
Skladem 23 ksihned k odeslání
63 Kč
Spectrum WOJ+14599_3PACK - LED žárovka E27, COG 7W, 2700K, 770lm, 300°
skladem u dodavatele 249 ksdodání 3-7 prac. dní
87 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+13272 - LED žárovka E27 A60 230V 5W 6000K 440lm 270° 55x101mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
20 Kč
Spectrum WOJ+16833 - LED žárovka E27, C37, 8W, 4000K, 730lm, 160°
Skladem 5 ksihned k odeslání
40 Kč
Spectrum WOJ+13272_4.9W - LED žárovka E27 4,9W, 6000K, 450lm, 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 32 ksihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+14612_9W - LED žárovka E27 A60 230V 9W 6000K 840lm 270° 60x108mm SPECTRUM
skladem u dodavatele 23046 ksdodání 3-7 prac. dní
16 Kč





























































