SPECTRUM WOJ+14335 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 4000K 510lm 300° COG čirá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14335 |
Dostupnost:
Skladem 10 ks
ihned k odeslání Dalších 10113 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 10113 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 45 mm |
| Hloubka: | 74 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14072 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 2700K 500lm COG čirá
Skladem 11 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14074 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 2700K 400lm 300° COG mléčná
Skladem 8 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14337 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 4000K 410lm 300° COG mléčná
Skladem 7 ksihned k odeslání
24 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
Spectrum WOJ+14396_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 2700K, 660lm, 300°
Skladem 9 ksihned k odeslání
31 Kč
Spectrum WOJ+14399_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 650lm, 300°
Skladem 17 ksihned k odeslání
31 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+14715 - LED žárovka GLS E27, 230V, 10W, 5CCT, 2700/3000/4000/5000/6500K, 1100lm, 270°
Skladem 4 ksihned k odeslání
73 Kč
Spectrum WOJ+14248_A60 - LED žárovka E27 18W, 3000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 5294 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
Spectrum WOJ+14611_9W - LED žárovka E27, A60, 230V, 9W, 4000K, 820lm, 270°
Skladem 26 ksihned k odeslání
20 Kč
SPECTRUM WOJ+13899 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 6000K 620lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
28 Kč
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 8 ksihned k odeslání
70 Kč
Spectrum WOJ+14490_A60 - LED žárovka E27 20W, 6000K, 2045lm, 220°
Skladem 10 ksihned k odeslání
85 Kč
SPECTRUM WOJ+14337 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 4000K 410lm 300° COG mléčná
Skladem 7 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14364 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1450lm 300° COG mléčná
Skladem 6 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+13910_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 3000K 1100lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 32 ksihned k odeslání
33 Kč





























































