TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Satellite 50B RC |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-10 dnů
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Vytvořte si doma atmosféru, kterou si zamilujete, s moderním stropním LED svítidlem Top Light Satellite 50B RC. Toto elegantní svítidlo kombinuje výkonnost a styl, nabízí úžasný výkon 48W a světelný tok 4800 lm, což znamená, že osvítí i větší prostory.
Díky možnosti nastavení teploty barev od teplého 3000K po chladné 6500K si snadno přizpůsobíte osvětlení podle vaší nálady či činnosti. Ať už si chcete užít relaxační večer nebo potřebujete jasné světlo na práci, Satellite 50B splní vaše očekávání.
S krásnou kombinací bílé barvy a imitace dřeva se svítidlo stane stylovým prvkem vašeho interiéru. A díky praktickému dálkovému ovládání máte osvětlení vždy pod kontrolou – jednoduše přepínejte mezi režimy a užívejte si pohodlí. Svítidlo má paměť (pamatuje si poslední nastavení) a noční světlo.
Nečekejte a přetvořte svůj domov s Top Light Satellite 50B RC na prostor, kde se budete cítit skvěle!
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Barva světla: | teplá bílá, nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 48 W |
| Světelný tok: | 4800 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Průměr: | 530 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 40C RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, černá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 50C RC - Stropní LED svítidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, černá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Vendo 40 RC - Stropní LED svítidlo Vendo 40 RC 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø385, bílá/třpytivý efekt/dekor dřeva + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropní LED svítidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, bílá/třpytivý efekt/chrom + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean H80 RC - Stropní LED svítidlo Ocean H 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, 760x760, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Ocean K RC - Stropní LED svítidlo Ocean K 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø550, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 5 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Apolo 60B RC - Stropní LED svítidlo Apolo 60B 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Satellite 40C RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, černá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Satellite 40B RC - Stropní LED svítidlo Satellite 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø430, bílá/hnědá/imitace dřeva + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů


























































