PREZENT 61458 - Lustr ARAGONA 5xE27, chrom/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.61458 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Průměr: | 550 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Výška: | 660 mm |
| Hloubka: | 550 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 61459 - Nástěnné svítidlo ARAGONA 1xE27, chrom/bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
634 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 1704 - Lustr Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnědá antika
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
5 320 Kč
PREZENT 46302 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, černá/bílá/mosazná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 023 Kč
PREZENT 75466 - Lustr BASKET 5xE27, černá/červená měď
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 455 Kč
PREZENT 25008 - Lustr VICTORIA 1xE27/60W, třešeň dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 801 Kč
PREZENT 643 - Klasický lustr POMPEZ 3xE27, hnědá/zlatá/alabastr
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 46310 - Lustr CATANIA 1xE27/40W, matná černá/zlatá/antická mosaz
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 780 Kč

























































