TK Lighting 4610 - Lustr Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4610 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | transparentní, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 300 mm |
| Výška: | 2200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4609 - Lustr Cadix 1xG9, Ø210, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 550 Kč
TK Lighting 4608 - Lustr Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
10 883 Kč
TK Lighting 759 - Lustr Cadix 1xG9, Ø140, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4801 - Lustr Nicol 3xE27, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 639 Kč
TK Lighting 11010 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 1xE27, Ø335, béžová/dřevo
skladem u dodavatele 69 ksdodání 4-14 dní
1 478 Kč
TK Lighting 10060 - Lustr Cono 3xE27, Ø320, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 215 Kč
TK Lighting 10843 - Lustr PEARL MIX 3xG9, Ø240, černá/čirá/grafit/koňak
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
902 Kč
TK Lighting 11328 - Lustr LAVA BROWN 7xG9, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
5 789 Kč
TK Lighting 11079 - Lustr VIRLO 3xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč


























































