TK Lighting 4793 - Lustr Esme 6xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4793 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 770 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4794 - Lustr Esme 7xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
7 980 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6926 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, hnědá/borovice
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 10062 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
TK Lighting 18216 - Designový LED lustr ELVA BRASS 30W, 3000K, 3642lm, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 85 ksdodání 4-14 dní
7 239 Kč
TK Lighting 2819 - Lustr Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/černá
skladem u dodavatele 220 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 3268 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 11037 - Lustr LAVA BROWN 9xG9, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
5 486 Kč
TK Lighting 6576 - Textilní lustr Linobianco 4xE27, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 48 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 5973 - Lustr Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentní
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
2 587 Kč




























































