Rendl R11766 - Lustr Carissima 1xE27, Ø400, matná černá/zlatá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11766 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 82 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | matná, černá, zlatá, matná černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 1200+200 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R11761 - Lustr Astromet 7xE27, 420x380, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R13824 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 860 Kč
Rendl R12719 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, černá
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R13913 - Lustr Giulia 1xE27, Ø400, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R14030 - Lustr Liz new 80 3xE27, černé sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13823 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, černá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R13822 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R12990 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13296 - Lustr Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč



























































