TK Lighting 10072 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, béžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10072 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 190 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10074 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, mátová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
684 Kč
TK Lighting 10077 - Lustr Cono S 1xE27, Ø190, žlutá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
564 Kč
TK Lighting 10076 - Lustr Cono S 1xE27, Ø210, cihlová
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10073 - Lustr Cono S 1xE27, Ø210, hnědá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
824 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4954 - Textilní lustr Juta 3xE27, juta
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 841 Kč
TK Lighting 2076 - Lustr Cubus 1xE27, Ø300, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
632 Kč
TK Lighting 6888 - Dřevěný lustr Venus wood 1xE27, Ø630, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
3 318 Kč
TK Lighting 10089 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, cihlová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 4851 - Dřevěný lustr Oslo white 1xE27, Ø335mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč


























































