TK Lighting 5384 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5384 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 770 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5382 - Lustr Esme 5xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
5 817 Kč
TK Lighting 5385 - Lustr Esme 7xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
7 980 Kč
TK Lighting 5381 - Lustr Esme 4xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
4 718 Kč
TK Lighting 5383 - Lustr Esme 6xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
6 756 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5668 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
4 168 Kč
TK Lighting 4954 - Textilní lustr Juta 3xE27, juta
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 841 Kč
TK Lighting 4713 - Dřevěný lustr Oslo white 2xE27, 830mm, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 10260 - Lustr Faro 1xE27, Ø500, cihlová
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
3 007 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 6575 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø470, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 50 ksdodání 4-14 dní
2 671 Kč
TK Lighting 18216 - Designový LED lustr ELVA BRASS 30W, 3000K, 3642lm, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 85 ksdodání 4-14 dní
7 239 Kč
TK Lighting 10076 - Lustr Cono S 1xE27, Ø210, cihlová
skladem u dodavatele 64 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 11096 - Lustr ESTERA WOOD 7xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 728 Kč




























































