Prezent 27315 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, černá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: Pre-27315 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Stropní koupelnové LED svítidlo Prezent 27315 Cordia II. je ideální volbou pro moderní koupelny a vlhké prostory. S příkonem 24W a výkonem 3200 lumenů poskytuje dostatečné a efektivní osvětlení pro velké koupelny. Svítidlo nabízí možnost nastavení teploty barvy světla v rozsahu 3000K až 6000K, což umožňuje přizpůsobit atmosféru místnosti podle potřeby. Díky krytí IP54 je odolné proti prachu a vodě, což zajišťuje dlouhou životnost i v náročných podmínkách. S rozměry 420x420 mm a černým designem se hodí do moderních interiérů, kde spojuje funkčnost a estetiku.
Vlastnosti:
- Příkon: 24W
- Jas: 3200 lm (2160 lm čistá svítivost za krytem)
- Teplota barvy: Nastavitelná mezi 3000K a 6000K (přepínač na svítidle)
- Směr svícení: Dolů i nepřímé horní osvětlení (Ambient back light)
- Šířka: 420x420 mm
- Výška: Pouze 30 mm
- Krytí: IP54 (odolné proti vodě a prachu)
- Barva: Černá/bílá
- Tvar: Hranaté
- Vhodné pro koupelny: Díky vysoké ochraně proti vlhkosti IP54
Svítidlo poskytuje rovnoměrné osvětlení a moderní vzhled vhodný nejen do vlhkých prostor.
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá, černá |
| Barva světla: | studená bílá, nastavitelná, neutrální bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 420 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
Prezent 27313 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, černá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27311 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27308 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Prezent 27023 - Stropní LED svítidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 67114 - Stropní svítidlo PILLS III. 1xE27, IP44, černá, 240mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
Prezent 27311 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27314 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27015 - Stropní LED svítidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 49055 - Stropní LED svítidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27020 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 12W, 4000K, 900lm Ø140, IP44/20, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27312 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
PREZENT 49010 - Stropní svítidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní



























































