PREZENT 46304 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, mosaz/koňak
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | antika, koňaková, mosazná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 225 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Výška: | 1170 mm |
| Hloubka: | 225 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 46307 - Nástěnné svítidlo FAMOSA 1xE27/40W, mosaz/koňak
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 229 - Lustr Tiffany XIX. 2xE27, Ø400, hnědá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
4 706 Kč
Prezent 1704 - Lustr Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnědá antika
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
5 320 Kč
PREZENT 46303 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, bílá/mosazná
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
PREZENT 75559 - Lustr PONY 1xE27, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 186 Kč
PREZENT 46302 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, černá/bílá/mosazná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 023 Kč


























































