PREZENT 61461 - Klasický lustr CAMELOT 5xE14, chrom/alabastr
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.61461 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | alabastrová, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Průměr: | 530 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Výška: | 640 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 643 - Klasický lustr POMPEZ 3xE27, hnědá/zlatá/alabastr
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 232 - Lustr Tiffany X. 2xE27, Ø400, hnědá antika/sklo
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
6 138 Kč
PREZENT 46302 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, černá/bílá/mosazná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 023 Kč
PREZENT 46303 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, bílá/mosazná
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
Prezent 238 - Lustr Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
6 957 Kč


























































