Rendl R11688 - Lustr Goldie 1xE27, Ø360, černá/bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11688 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 360 mm |
| Výška: | 800+260 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13824 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 860 Kč
Rendl R13822 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R11823 - Lustr Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12718 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, eloxovaný hliník
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R13940 - LED lustr Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13745 - Lustr Luna 1xE27, Ø200, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R11766 - Lustr Carissima 1xE27, Ø400, matná černá/zlatá
skladem u dodavatele 82 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R14026 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč


























































