TK Lighting 3325 - Lustr Marco 3xE27, Ø370, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3325 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | zelená, hnědá, čirá, černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 370 mm |
| Výška: | 1000 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3318 - Stropní svítidlo Marco 3xE27, Ø440, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 639 Kč
TK Lighting 3314 - Lustr Marco 1xE27, Ø140, kov/sklo, hnědá/zlatá/černá
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
923 Kč
TK Lighting 3328 - Lustr Marco 6xE27, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
5 698 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11326 - Lustr LAVA M 1xE27, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 862 Kč
TK Lighting 10620 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø260, béžová
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 032 Kč
TK Lighting 10171 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, hnědá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 447 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 601 - Lustr Mango 1xE27, Ø180, béžové sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
829 Kč
TK Lighting 5981 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 18080 - LED lustr Luxe 40W, 4000K, 4000lm, černá
skladem u dodavatele 83 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 4608 - Lustr Cadix 7xG9, Ø500, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
10 883 Kč
TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 5824 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
908 Kč

























































