TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5943 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | zlatá, černá, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x8 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Průměr: | 350 mm |
| Výška: | 970 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5941 - Lustr Nilos 1xG9, Ø120, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 758 - Stropní svítidlo Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 5942 - Lustr Nilos 3xG9, Ø250, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5362 - Lustr Nilos 8xG9, Ø370, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
4 661 Kč
TK Lighting 5944 - Lustr Nilos 10xG9, Ø420, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
6 372 Kč
TK Lighting 10099 - Lustr Nilos 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
17 883 Kč
TK Lighting 5945 - Lustr Nilos 17xG9, Ø520, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
16 431 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4610 - Lustr Cadix 1xG9, Ø300, zlatá/transparentní
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 4711 - Dřevěný lustr Oslo black 2xE27, 830mm, černá/dřevo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 11097 - Lustr ESTERA WOOD 9xG9, ořech/bronz/jantar
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
4 402 Kč
TK Lighting 11010 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 1xE27, Ø335, béžová/dřevo
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 478 Kč
TK Lighting 2834 - Lustr Cubus 8xE27, jantar/grafit/transparentní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 476 Kč
TK Lighting 2070 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, bílá/borovice
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 10259 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, cihlová
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5669 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, bílá/černá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč


























































