TK Lighting 5362 - Lustr Nilos 8xG9, Ø370, černá/transparentní/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5362 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | zlatá, černá, transparentní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 7x8 W |
| Počet žárovek: | 7 |
| Průměr: | 370 mm |
| Výška: | 970 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5941 - Lustr Nilos 1xG9, Ø120, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 55 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 758 - Stropní svítidlo Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 5942 - Lustr Nilos 3xG9, Ø250, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 5943 - Lustr Nilos 5xG9, Ø350, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
3 365 Kč
TK Lighting 5944 - Lustr Nilos 10xG9, Ø420, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
6 372 Kč
TK Lighting 10099 - Lustr Nilos 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
17 883 Kč
TK Lighting 5945 - Lustr Nilos 17xG9, Ø520, černá/transparentní/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
16 431 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4852 - Dřevěný lustr Oslo black 1xE27, Ø335mm, černá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 276 Kč
TK Lighting 10621 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø335, béžová
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 187 Kč
TK Lighting 10084 - Lustr Sol 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 88 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 4507 - Dřevěný lustr Oslo brown 2xE27, 830mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 2552 - Lustr Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 4799 - Lustr Nicol 1xE27, Ø380, béžová/černá
skladem u dodavatele 109 ksdodání 4-14 dní
1 395 Kč
TK Lighting 10622 - Závěsné svítidlo CONO SABIA 1xE27, Ø500, béžová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 121 Kč
TK Lighting 5382 - Lustr Esme 5xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
5 817 Kč



























































