TK Lighting 4264 - Lustr Sol 1xE27, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4264 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 100 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | grafit, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15, 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Výška: | 1850 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
skladem u dodavatele 147 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 4262 - Lustr Sol 1xE27, transparentní/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 955 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10208 - Lustr Cubus 9xE27, Ø580, grafit/černá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
6 367 Kč
TK Lighting 2070 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, bílá/borovice
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 11590 - Lustr SOPHIA COGNAC WHITE 1xE14, bílá/koňak/černá/zlatá
skladem u dodavatele 101 ksdodání 4-14 dní
716 Kč
TK Lighting 10063 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, mátová
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
965 Kč
TK Lighting 18213 - Designový LED lustr ELVA BLACK 8W, 3000K, 1032lm, Ø180, černá/grafit
skladem u dodavatele 81 ksdodání 4-14 dní
2 266 Kč
TK Lighting 6633 - Lustr Cono 3xE27, Ø500, béžová/černá/cihlová
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 417 Kč
TK Lighting 10187 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 188 Kč
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 243 ksdodání 4-14 dní
632 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 6611 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø640, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 701 Kč



























































