TK Lighting 4261 - Lustr Sol 1xE27, černá/zlatá/jantar
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4261 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 145 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | zlatá, jantar |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15, 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Výška: | 1850 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4262 - Lustr Sol 1xE27, transparentní/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 955 Kč
TK Lighting 4264 - Lustr Sol 1xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 125 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11079 - Lustr VIRLO 3xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 11025 - Lustr LAVA BROWN 1xG9, hnědá/koňak
skladem u dodavatele 104 ksdodání 4-14 dní
741 Kč
TK Lighting 5306 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 60 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 10059 - Lustr Cono 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 6633 - Lustr Cono 3xE27, Ø500, béžová/černá/cihlová
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 417 Kč
TK Lighting 10063 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, mátová
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 4425 - Lustr Logan 1xGU10, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
306 Kč



























































