TK Lighting 4759 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4759 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 198 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 250 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5824 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 4804 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, bílá/černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10099 - Lustr Nilos 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
17 883 Kč
TK Lighting 3227 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/oranžová
skladem u dodavatele 45 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 4950 - Dřevěný lustr Helix wood 6xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4796 - Lustr Esme 5xE27, grafit/topaz/transparentní/černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
5 657 Kč
TK Lighting 11080 - Lustr VIRLO WHITE 4xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
3 215 Kč
TK Lighting 4804 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, bílá/černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 6299 - Dřevěný lustr Oslo brown 3xE27, 1180mm, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
4 247 Kč
TK Lighting 4703 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, topaz/černá
skladem u dodavatele 117 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč


























































