TK Lighting 4504 - Lustr Martin 6xG9, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4504 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x8 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 1220 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4502 - Lustr Martin 1xG9, Ø120, černá/bílá
skladem u dodavatele 111 ksdodání 4-14 dní
632 Kč
TK Lighting 10079 - Lustr Martin 13xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
8 244 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4894 - Lustr Cairo 1xE27, Ø115, černá/borovice
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
607 Kč
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
741 Kč
TK Lighting 3266 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 10062 - Lustr Cono XL 1xE27, Ø500, hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 224 Kč
TK Lighting 5981 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 142 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 4949 - Dřevěný lustr Helix wood 4xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 10265 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, okrová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 141 Kč
TK Lighting 5826 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, topaz/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
TK Lighting 2552 - Lustr Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč



























































