LUXERA 62439 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14, Ø530, zlatá/čirá
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: Lux-62439 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, křišťál |
| Barva: | zlatá, čirá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 6x40 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Šířka: | 530 mm |
| Výška: | 510 mm |
Mohlo by vás zajímat
LUXERA 62424 - Stropní LED svítidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 2-5 dní
10 574 Kč
LUXERA 62442 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon II. 12xG9, 1050x240, zlatá/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
6 883 Kč
LUXERA 64374 - Stropní svítidlo RIBBON CRYSTAL 6xG9, Ø600, chrom/saténová měď
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
3 891 Kč
LUXERA 62436 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 30W, 4000K, 2400lm, D400 chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
4 689 Kč
LUXERA 69047 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chrom/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 987 Kč
LUXERA 62412 - Křišťálové svítidlo CHESTER 6xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 990 Kč
LUXERA 62411 - Křišťálový lustr NORR 4xGU10, chrom/stříbrná/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
3 292 Kč
LUXERA 62437 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 48W, 4000K, 3840lm D600, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
7 980 Kč
LUXERA 33304 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14/40W chrom/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
6 783 Kč
LUXERA 62408 - Stropní křišťálové LED svítidlo ARAMEA 11xGU10 + LED 33W, 3000K, 2700lm, Ø800, ocel/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
11 471 Kč




























































