LUXERA 33304 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14/40W chrom/čirá
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: LL.33304 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | křišťál, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, čirá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x40, 40 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Průměr: | 530 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Výška: | 510 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
Mohlo by vás zajímat
LUXERA 69047 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chrom/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 987 Kč
LUXERA 62439 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14, Ø530, zlatá/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
7 381 Kč
LUXERA 62424 - Stropní LED svítidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 2-5 dní
10 574 Kč
LUXERA 62438 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 60W,4000K, 4800lm D800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
13 467 Kč
LUXERA 62440 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon II. 8xG9, 640x240, zlatá/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 791 Kč
LUXERA 62430 - Křišťálové svítidlo RUSSET 5xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
7 381 Kč
LUXERA 32319 - Stropní křišťálové svítidlo RHODIA 8xG9, chrom/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
3 391 Kč
LUXERA 62413 - Křišťálové svítidlo XAVER 4xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 391 Kč
LUXERA 62400 - Křišťálové stropní LED svítidlo MOVIDA 32W,3000K,D450, 2560lm chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 389 Kč
LUXERA 62401 - Křišťálové stropní LED svítidlo MOVIDA 48W,3000K,D650, 3600lm chrom
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
6 983 Kč



























































