LUXERA 64374 - Stropní svítidlo RIBBON CRYSTAL 6xG9, Ø600, chrom/saténová měď
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: LL.64374 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Svítidlo Luxera 64374 Ribbon Crystal je stropní svítidlo s moderním designem. Má chromovaný a saténově měděný povrch, s dekorativními prvky z křišťálových skel. Tento model je určen pro 6 žárovek typu G9 a poskytuje dostatečné osvětlení pro větší místnosti. Je ideální pro interiéry, kde je kladen důraz na eleganci a design.
Vlastnosti:
- Design: Moderní styl s kombinací chromovaného a saténovéě měděného povrchu, doplněné křišťálovými dekorativními prvky.
- Typ žárovky: Vhodné pro LED žárovky G9.
- Výkon: Určeno pro osvětlení větších místností.
- Instalace: Stropní montáž.
- Vhodné pro: Elegantní a sofistikované interiéry
Stropní designové svítidlo Luxera 64374 Ribbon Crystal je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jedinečné a stylové osvětlení, které přispěje k atmosféře jejich domova.
| Materiál: | kov, křišťál |
| Barva: | chrom-lesklý, saténová měď |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x33 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 340 mm |
LUXERA 62431 - Křišťálové svítidlo RUSSET 3xGU10, chrom/čirá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
LUXERA 62411 - Křišťálový lustr NORR 4xGU10, chrom/stříbrná/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 33304 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14/40W chrom/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 69048 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon I. 12xG9, 1050x240, chrom/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 32319 - Stropní křišťálové svítidlo RHODIA 8xG9, chrom/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 62401 - Křišťálové stropní LED svítidlo MOVIDA 48W,3000K,D650, 3600lm chrom
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 62406 - Stropní LED svítidlo GIRO 20W, 3000K, 1600lm, Ø300, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 62436 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 30W, 4000K, 2400lm, D400 chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 62410 - Křišťálový lustr COIL 4xGU10/50W, chrom/stříbrná/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
LUXERA 62437 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 48W, 4000K, 3840lm D600, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní



























































