LUXERA 62423 - Stropní LED svítidlo GIRO 48W, 3000K, 3600lm, Ø600, chrom/křišťál
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: LL.62423 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | křišťál, kov, akryl (plast) |
| Barva: | chrom-lesklý |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 48 W |
| Světelný tok: | 3600 lm |
| Životnost LED: | 20000, 43800 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 600 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
Příbuzné produkty
LUXERA 62407 - Stropní LED svítidlo GIRO 30W, 3000K, 2400lm, Ø400, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
3 891 Kč
LUXERA 62424 - Stropní LED svítidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chrom/křišťál
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 2-5 dní
10 574 Kč
LUXERA 62406 - Stropní LED svítidlo GIRO 20W, 3000K, 1600lm, Ø300, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
2 693 Kč
Mohlo by vás zajímat
LUXERA 62407 - Stropní LED svítidlo GIRO 30W, 3000K, 2400lm, Ø400, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
3 891 Kč
LUXERA 62436 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 30W, 4000K, 2400lm, D400 chrom/křišťál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
4 689 Kč
LUXERA 33304 - Křišťálové stropní svítidlo GRANADA 6xE14/40W chrom/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
6 783 Kč
LUXERA 62440 - Stropní křišťálové svítidlo Elipthon II. 8xG9, 640x240, zlatá/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 791 Kč
LUXERA 62437 - Stropní křišťálové LED svítidlo ALLURIA 48W, 4000K, 3840lm D600, chrom/křišťál
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
7 980 Kč
LUXERA 62413 - Křišťálové svítidlo XAVER 4xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
3 391 Kč
LUXERA 62401 - Křišťálové stropní LED svítidlo MOVIDA 48W,3000K,D650, 3600lm chrom
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
6 983 Kč
LUXERA 62430 - Křišťálové svítidlo RUSSET 5xGU10, chrom/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
7 381 Kč
LUXERA 62400 - Křišťálové stropní LED svítidlo MOVIDA 32W,3000K,D450, 2560lm chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 389 Kč
LUXERA 62410 - Křišťálový lustr COIL 4xGU10/50W, chrom/stříbrná/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 2-5 dní
2 494 Kč



























































