TK Lighting 6621 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6621 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 94 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6620 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
638 Kč
TK Lighting 6623 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
716 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10200 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá
skladem u dodavatele 133 ksdodání 4-14 dní
1 047 Kč
TK Lighting 10201 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 4234 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 219 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 4236 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, bílá/chrom/textil
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
1 219 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10204 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 1884 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
669 Kč
TK Lighting 10202 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
1 047 Kč
TK Lighting 6639 - Nástěnné textilní svítidlo Glorii 1xE27, Ø500, černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 292 Kč


























































