TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5956 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Barva: | černá, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 200 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5095 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø500, bílá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 426 Kč
TK Lighting 5363 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, bílá/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10203 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 10081 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 5950 - Nástěnné textilní svítidlo Harmony nature 1xE27, černá/přírodní
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5955 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 1882 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
669 Kč
TK Lighting 5400 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, juta/černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 1372 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 6539 - Nástěnná lampička Nicol 1xE27, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
960 Kč
TK Lighting 6621 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
skladem u dodavatele 88 ksdodání 4-14 dní
876 Kč


























































