TK Lighting 6623 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6623 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6620 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
638 Kč
TK Lighting 6621 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
skladem u dodavatele 79 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10200 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá
skladem u dodavatele 99 ksdodání 4-14 dní
1 047 Kč
TK Lighting 10080 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 6621 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
skladem u dodavatele 79 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
TK Lighting 10202 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 047 Kč
TK Lighting 10039 - Nástěnné svítidlo Lagos 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 10081 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 1372 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, zlatá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 10203 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5950 - Nástěnné textilní svítidlo Harmony nature 1xE27, černá/přírodní
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5400 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, juta/černá
skladem u dodavatele 75 ksdodání 4-14 dní
892 Kč



























































