PREZENT 70221 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 8W, 4000K, 900lm, IP44, 400mm, chrom/bílá
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | akryl (plast), plast |
| Barva: | chrom-lesklý, bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 8 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Délka: | 400 mm |
| Výška: | 45 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 70222 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
737 Kč
PREZENT 70223 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 15W, 4000K, 1700lm, IP44, 780mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 70217 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO II 14W, 4000K,IP44, 1200lm, černé
Skladem poslední kusihned k odeslání
778 Kč
PREZENT 12075 - Koupelnové nástěnné svítidlo Anita 2xE14, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
818 Kč
PREZENT 70202 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO I 14W, 4000K,IP44, 1200lm chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
757 Kč
PREZENT 70222 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
737 Kč
PREZENT 70201 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO I 11W, 4000K, IP44, 960lm chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
634 Kč
PREZENT 70226 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Tremolo plus 8W, 3000/4000K, 780lm, IP44, 400mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
757 Kč
PREZENT 70223 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 15W, 4000K, 1700lm, IP44, 780mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
PREZENT 70218 - Koupelnové LED svítidlo Tetrim mini 6W, 4000K, 750lm, IP44, 405mm, chrom/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
491 Kč
PREZENT 70200 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO I 7W, 4000K,IP44, 640lm chrom
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
594 Kč
PREZENT 70205 - Koupelnové LED svítidlo JIZO 6W, 4000K, 480lm, IP44 chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
481 Kč



























































