TK Lighting 18000 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 12W, 4000K, 1500lm, IP44, 415mm, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-18000 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 322 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | akryl (plast), kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
| Délka: | 415 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 18002 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 20W, 4000K, 2450lm, IP44, 620mm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 415 Kč
TK Lighting 18003 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 20W, 4000K, 2450lm, IP44, 620mm, chrom
skladem u dodavatele 400 ksdodání 4-14 dní
1 721 Kč
TK Lighting 18001 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Gallery 12W, 4000K, 1500lm, IP44, 415mm, chrom
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 374 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5777 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 5xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 043 Kč
Temar CLEO DR575 OAK - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø575, 5xE27, dub/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 037 Kč
Sollux SL.0078 - Stropní svítidlo FENIKS 2 bílé 2xE27
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 495 Kč
Rabalux 3139 - Nástěnné bodové svítidlo Zeus 3xE14, dub/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
1 013 Kč
TK Lighting 4674 - Stropní bodové svítidlo Cover wood 2xGU10, černá/ořech
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
908 Kč
Strühm-Ideus 04154 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
901 Kč
PREZENT 75452 - Stropní bodové svítidlo PADRE 3xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
Temar CLEO DR800 OAK - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø800, 6xE27, dub/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
5 097 Kč
PREZENT 75453 - Stropní bodové svítidlo PADRE 4xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 474 Kč
Globo 67353D4 - Stropní LED svítidlo Tischa 30W, 3000K, 1500lm, matná černá/tmavé dřevo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 832 Kč





























































