Max-light W1590 - Nástěnné LED svítidlo Infinity 9W, 3000K, 720lm, chrom
| Výrobce: Max-light | |
| Kód: Max-W1590 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | chrom-lesklý |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x9 W |
| Světelný tok: | 720 lm |
| Šířka: | 125 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Max-light P0191 - LED lustr Infinity 14W, 3000K, 1120lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
3 073 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Globo 32015 - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 500mm, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč
PREZENT 31304 - Venkovní stojanové LED svítidlo MEDO 9W, IP54, 4000K, 460lm, 500mm, tmavě šedá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
818 Kč
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13636 - Venkovní stojanové svítidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Globo 32015BS - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 500mm, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 040 Kč
Spectrum SLI003054CCT_PW - Venkovní stojanové svítidlo STELLA COLUMN GU10, 6W, 3000/4000/6000K, 450lm, šedá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-7 prac. dní
962 Kč
Rendl R14172 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Prezent 31307 - Venkovní stojanové svítidlo Daima 1xGU10, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 105 Kč


























































