Rendl R13636 - Venkovní stojanové svítidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13636 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | opál, antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 87 mm |
| Výška: | 800 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13635 - Venkovní nástěnné svítidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 132 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13932 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R14173 - Venkovní stojanové svítidlo JEAN 50,1xG9, IP54, antracit + zásuvky
skladem u dodavatele 91 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R12515 - Venkovní stojanové LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 63 ksdodaní 2-14 dní
3 960 Kč
Rendl R13758 - Venkovní stojanové LED svítidlo Gardien 10W, 3000K, 600lm, IP54, V650, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Rendl R10441 - Venkovní stojanové svítidlo Treeza 1xE27, IP54, antracit/saténové sklo
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R10433 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 650mm, černá/saténové sklo
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14174 - Venkovní stojanové svítidlo KING 30 R7s 78mm, IP65, antracit/dekor dřeva
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R14197 - Venkovní stojanové LED svítidlo BONN 65 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černošedá
skladem u dodavatele 77 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R14170 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
2 655 Kč




























































