TK Lighting 5388 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5388 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | bílá, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 180 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5389 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/topaz
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 5386 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
944 Kč
TK Lighting 5387 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/transparentní
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
840 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4511 - Nástěnné LED svítidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, bílá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
2 499 Kč
TK Lighting 11009 - Nástěnné dřevěné svítidlo OSLO SABIA 1xE27, béžová/dřevo + vypínač
skladem u dodavatele 70 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 4510 - Nástěnné LED svítidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 810 Kč
TK Lighting 10145 - Nástěnné svítidlo Lagos 2xG9, černá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 276 Kč
TK Lighting 18219 - Designové nástěnné LED svítidlo ELVA BLACK 8W, 3000K, 1032lm, černá/grafit
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 437 Kč
TK Lighting 6411 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
TK Lighting 11077 - Nástěnné svítidlo VIRLO 1xE14, dřevo/sklo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
788 Kč
TK Lighting 10184 - Nástěnné svítidlo Lagos 2xG9, černá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 18218 - Designové nástěnné LED svítidlo ELVA BRASS 8W, 3000K, 1032lm, mosaz/jantar
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 790 Kč
TK Lighting 5719 - Nástěnné svítidlo Monstera 3xG9, hnědá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
965 Kč




























































