TK Lighting 5386 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5386 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | grafit, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 180 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5389 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/topaz
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 5387 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/transparentní
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
840 Kč
TK Lighting 5388 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
944 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6455 - Nástěnné svítidlo Luna 4xG9, Ø400, hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
1 306 Kč
TK Lighting 10624 - Nástěnné svítidlo LUNA SABIA 3xG9, Ø300, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 188 Kč
TK Lighting 4524 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 4xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 390 Kč
TK Lighting 1369 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, černá/dub
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
3 034 Kč
TK Lighting 5387 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/transparentní
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
840 Kč
TK Lighting 10041 - Nástěnné svítidlo Cono 1xE27, černá
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 6627 - Nástěnné LED svítidlo Flash 12W, 3000K, 1480lm, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 654 Kč
TK Lighting 4961 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo black 1xE27, černá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 068 Kč
TK Lighting 18219 - Designové nástěnné LED svítidlo ELVA BLACK 8W, 3000K, 1032lm, černá/grafit
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 437 Kč
TK Lighting 5946 - Nástěnné svítidlo Monstera 3xG9, béžová
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
965 Kč




























































