TK Lighting 5921 - Nástěnné svítidlo Lagos 1xG9, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5921 |
Dostupnost:
Skladem poslední 2 ks
ihned k odeslání Další kusy
výroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
ihned k odeslání Další kusy
výroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 330 lm |
| Vyzařovací úhel: | 90 ° |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 320 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10039 - Nástěnné svítidlo Lagos 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 1884 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
669 Kč
TK Lighting 10201 - Nástěnné svítidlo Lagos USB 1xG9, černá/zlatá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 151 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 10204 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5955 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 6621 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá
skladem u dodavatele 94 ksdodání 4-14 dní
876 Kč
TK Lighting 10080 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 95 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 6539 - Nástěnná lampička Nicol 1xE27, béžová/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
960 Kč
TK Lighting 4236 - Nástěnné svítidlo Richi 1xE27 + 1xG9, bílá/chrom/textil
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
1 219 Kč


























































