TK Lighting 2579 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27 + LED 6W, černá/zlatá/textil
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2579 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 53 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | zlatá, černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15W + LED 6, 1x15W + LED 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 200 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Hloubka: | 280 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4346 - Lustr HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 4345 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 313 Kč
TK Lighting 4180 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 4344 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 137 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 5465 - Stojací lampa HILTON GOLD 1xE27, Ø500, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 976 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6623 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, černá/zlatá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
716 Kč
TK Lighting 4186 - Nástěnné svítidlo Chicago 1xE27, černá/lněná
skladem u dodavatele 104 ksdodání 4-14 dní
721 Kč
TK Lighting 5776 - Textilní nástěnné svítidlo Eco 1xE27, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 10081 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, černá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 239 Kč
TK Lighting 5956 - Nástěnné textilní svítidlo Calisto 1xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
TK Lighting 6620 - Nástěnná lampička Enzo 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
638 Kč
TK Lighting 4344 - Nástěnné svítidlo HILTON GOLD 1xE27, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 47 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 6858 - Nástěnná textilní lampička Juta 1xE27, juta
Skladem poslední kusihned k odeslání
721 Kč
TK Lighting 10204 - Textilní nástěnná lampička Maja 1xE27 + 1xG9, bílá + USB nabíjení
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč


























































