SPECTRUM SLIP006011 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP006011 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 250 V |
| Max. výkon: | max 48 W |
| Šířka: | 81 mm |
| Výška: | 101 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozměry: | 101x81x100 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon: | 48 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP006012 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V černá
skladem u dodavatele 249 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLIP006018 - Nástěnné svítidlo SQUALLA VARIOSA TUBO 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 747 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM SLIP006009 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V bílá
skladem u dodavatele 275 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM SLIP006004 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V černá/zlatá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
276 Kč
SPECTRUM SLIP006012 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V černá
skladem u dodavatele 249 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM LED SLI003041CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, bílá
skladem u dodavatele 1120 ksdodání 3-7 prac. dní
183 Kč
SPECTRUM LED SLI003039CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 9W, 3000/4000/6000K, IP44, 1125lm, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 1035 ksdodání 3-7 prac. dní
131 Kč
SPECTRUM SLIP006023 - Nástěnné bodové svítidlo SQUALLA VARIOSA FLEXI 1xGU10, bílá, s vypínačem
skladem u dodavatele 185 ksdodání 3-7 prac. dní
276 Kč
SPECTRUM SLIP006013 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 590 ksdodání 3-7 prac. dní
272 Kč
SPECTRUM LED SLI003043CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, bílá
skladem u dodavatele 465 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM SLIP006016 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, černá
skladem u dodavatele 892 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč


























































