SPECTRUM SLIP006013 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLIP006013 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 590 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 250, 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | max LED 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 80 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP006014 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, černá
skladem u dodavatele 928 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč
SPECTRUM SLIP006016 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, černá
skladem u dodavatele 892 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč
SPECTRUM SLIP006015 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, bílá
skladem u dodavatele 568 ksdodání 3-7 prac. dní
291 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM LED SLI003041CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, bílá
skladem u dodavatele 1120 ksdodání 3-7 prac. dní
183 Kč
SPECTRUM LED SLI003031CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 18W, 3000/4000/6000K, IP44, 2350lm, Ø250, černá
skladem u dodavatele 367 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM SLIP006021 - Nástěnné bodové svítidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, bílá, s vypínačem
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
258 Kč
SPECTRUM SLIP006010 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V černá
skladem u dodavatele 397 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM SLIP006001 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V bílá/zlatá
skladem u dodavatele 299 ksdodání 3-7 prac. dní
324 Kč
SPECTRUM LED SLI003030CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 12W, 3000/4000/6000K, IP44, 1500lm, Ø180, černá
skladem u dodavatele 1329 ksdodání 3-7 prac. dní
183 Kč
SPECTRUM SLIP006009 - Nástěnné svítidlo SQUALLA 1xG9 IP20 230V bílá
skladem u dodavatele 275 ksdodání 3-7 prac. dní
258 Kč
SPECTRUM LED SLI003029CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 9W, 3000/4000/6000K, IP44, 1125lm, Ø120, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
131 Kč
SPECTRUM LED SLI003039CCT_PW - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIATTA CCT 9W, 3000/4000/6000K, IP44, 1125lm, Ø120, bílá
skladem u dodavatele 1035 ksdodání 3-7 prac. dní
131 Kč
SPECTRUM SLIP006016 - Nástěnné svítidlo Squalla LUMO 1xG9, černá
skladem u dodavatele 892 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč


























































