Paulmann 93093 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matná bílá
| Výrobce: Paulmann | |
| Kód: Pau-93093 |
Dostupnost:
Skladem 25 ks
ihned k odeslání Další kusy
dodaní 7-14 dní
ihned k odeslání Další kusy
dodaní 7-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Německá značková svítidla od firmy Paulmann
| Materiál: | plast |
| Barva: | matná bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1, 2, 1, 2 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 50 lm |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 100 ° |
| Šířka: | 80, 80x80 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 5 mm |
| Montážní otvor: | 55 mm |
| Zápustná hloubka: | 30 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Paulmann 93094 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matná černá
Skladem 20 ksihned k odeslání
530 Kč
Paulmann 99495 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matný chrom
Skladem 14 ksihned k odeslání
530 Kč
Mohlo by vás zajímat
Paulmann 80000 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, matný chrom
není sklademdodaní 7-14 dní
641 Kč
Paulmann 80001 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, černá
Skladem 30 ksihned k odeslání
641 Kč
Paulmann 92924 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá
Skladem 7 ksihned k odeslání
641 Kč
Paulmann 93094 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matná černá
Skladem 20 ksihned k odeslání
530 Kč
Paulmann 80003 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Leader 1W, 2700K, 80lm, matný chrom + senzor
není sklademdodaní 7-14 dní
774 Kč
Paulmann 92925 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 2,7W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 7 ksihned k odeslání
796 Kč
Paulmann 80004 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Leader 1W, 2700K, 80lm, černá + senzor
Skladem 14 ksihned k odeslání
774 Kč
Paulmann 93135 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná černá + senzor
Skladem 16 ksihned k odeslání
641 Kč
Paulmann 92923 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 8 ksihned k odeslání
796 Kč
Paulmann 79999 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, bílá
Skladem 12 ksihned k odeslání
641 Kč





























































