Paulmann 92922 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,7W, 2700K, 65lm, bílá
| Výrobce: Paulmann | |
| Kód: Pau-92922 |
ihned k odeslání Další kusy
dodaní 7-14 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Vhodné do el. krabice KU68
Německé značkové svítidla od firmy Paulmann
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1, 7, 1, 7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 65, 50, 110 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 78x78, 78 mm |
| Výška: | 78 mm |
| Montážní otvor: | 60 mm |
| Zápustná hloubka: | 35 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Paulmann 92923 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 8 ksihned k odeslání
Paulmann 92925 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 2,7W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 7 ksihned k odeslání
Paulmann 92924 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá
Skladem 7 ksihned k odeslání
Paulmann 92924 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá
Skladem 7 ksihned k odeslání
Paulmann 93135 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná černá + senzor
Skladem 16 ksihned k odeslání
Paulmann 93133 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná bílá + senzor
Skladem 8 ksihned k odeslání
Paulmann 80000 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, matný chrom
Skladem 5 ksihned k odeslání
Paulmann 93093 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matná bílá
Skladem 25 ksihned k odeslání
Paulmann 99495 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 50lm, matný chrom
Skladem 14 ksihned k odeslání
Paulmann 92923 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 8 ksihned k odeslání
Paulmann 80001 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, černá
Skladem 30 ksihned k odeslání
Paulmann 79999 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Follower 1W, 2700K, 80lm, bílá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Paulmann 92925 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 2,7W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 7 ksihned k odeslání






























































