SPECTRUM SLIP001020 - Podhledové svítidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, černá/stříbrná
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLIP001020 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1282 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá, stříbrná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 250 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Průměr: | 85 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Montážní otvor: | 75 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP001017 - Podhledové svítidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, černá/bílá
skladem u dodavatele 925 ksdodání 3-7 prac. dní
108 Kč
SPECTRUM SLIP001019 - Podhledové svítidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, černá
skladem u dodavatele 626 ksdodání 3-7 prac. dní
108 Kč
SPECTRUM SLIP001018 - Podhledové svítidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, bílá/stříbrná
skladem u dodavatele 276 ksdodání 3-7 prac. dní
108 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLI022026WW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 12,5W, 3000K, 1000lm, IP44, Ø148, bílá
skladem u dodavatele 2614 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč
SPECTRUM SLI043013WW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 12W, 3000K, IP44, 1600lm, Ø140, bílá
skladem u dodavatele 400 ksdodání 3-7 prac. dní
193 Kč
SPECTRUM SLIP001005 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, bílá
skladem u dodavatele 689 ksdodání 3-7 prac. dní
179 Kč
SPECTRUM SLI022026NW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 12,5W, 4000K, 1000lm, IP44, Ø148, bílá
skladem u dodavatele 3718 ksdodání 3-7 prac. dní
249 Kč
SPECTRUM SLI043014WW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 18W, 3000K, IP44, 2200lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 167 ksdodání 3-7 prac. dní
287 Kč
SPECTRUM SLIP001006 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, stříbrná
Skladem poslední kusihned k odeslání
179 Kč
SPECTRUM SLIP001018 - Podhledové svítidlo Fiale Comfort Anti-Clage 1xGU10, Ø85, bílá/stříbrná
skladem u dodavatele 276 ksdodání 3-7 prac. dní
108 Kč
SPECTRUM SLI022025NW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 5,5W, 4000K, 480lm, IP44, Ø83, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
137 Kč
SPECTRUM SLIP001014 - Podhledové svítidlo Fiale V 1xGU10, Ø85, černá
skladem 6 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
110 Kč
SPECTRUM SLIP001009 - Podhledové svítidlo Fiale V 1xGU10, Ø85, bílá
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
119 Kč


























































